Spotkanie Władz Uczelni ze „Złotą Szkołą”

W ubiegły czwartek 20 lutego członkowie SKN Zastosowania Metod Sztucznej Inteligencji AI-METH, wraz z projektem Silesian Phoenix, mieli zaszczyt zaprezentowania działalności Koła, podczas spotkania Władz Politechniki Śląskiej z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. E. Dembowskiego w Gliwicach, które odbywało się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. JM Rektor prof. Arkadiusz Mężyk, prof. Wojciech Szkliniarz Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, prof. Anna Timofiejczuk Dziekan Wydziału Mechanicznego Technologicznego oraz Dyrektor Liceum mgr Adam Sarkowicz wraz z gronem pedagogicznym i uczniami.

Spotkanie było okazją do złożenia gratulacji, w związku z wysokimi osiągnięciami Liceum oraz do przedstawienia bogatej oferty Politechniki Śląskiej.

Aktualności uczelnianie

W ubiegły czwartek (20.02.20), razem z projektem Silesian Phoenix, mieliśmy zaszczyt zaprezentować działalność Naszego…

Opublikowany przez AI – METH Piątek, 21 lutego 2020