Specjalności uruchamiane przy KPKM

Studenckie Koło Naukowe Zastosowania Metod Sztucznej Inteligencji zrzesza studentów, będących pasjonatami robotyki mobilnej. Działamy przy Katedrze Podstaw Konstrukcji Maszyn na Politechnice Śląskiej, dzięki czemu możemy korzystać z bogatego zaplecza tej jednostki. Pracownie 406/7 oraz 608 w budynku CNT, do których mamy dostęp w ramach działalności Koła, wyposażone są w sprzęt laboratoryjny najwyższej klasy. Znaleźć tam można między innymi oscyloskopy, generatory arbitralne, stacje lutownicze, układy STM, RPi, Jetson Nano, PLC SIEMENS S7-300, S7-1200, S7-1500, PLC ABB, układy sensoryczne i wykonawcze wykorzystujące sieci przemysłowe profinet, profibus). W skrócie, nie ma lepszego miejsca, gdzie moglibyśmy rozwijać nasze pasje. 

Dzięki bogatej bazie technologicznej, Katedra PKM jest w stanie prowadzić bogatą działalność zarówno naukową, jak dydaktyczną. Aby dowiedzieć się więcej na temat działalności dydaktycznej, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące specjalności uruchamianych przez Katedrę w nowym roku.
Spotkanie odbędzie się: 4 grudnia 2019 o godzinie 9:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zapraszamy gorąco, bo my na pewno tam będziemy! Szczegółowe informację na temat uruchamianych  specjalności można znaleźć pod adresem: http://www.ipkm.polsl.pl/index.php….

Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska Naszego Koła podczas tego wydarzenia, gdzie będziemy prezentować największe projekty przez nas realizowane (łazik marsjański, Cyber-bezpieczeństwo w przemysłowych systemach sterowania), a także postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące was pytania i wątpliwości.

Ze swojej strony, namawiamy do świadomego wyboru miejsca, które zapewni najlepsze warunki do rozwoju i pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności, pozwalające w przyszłości być konkurencyjnym na rynku pracy. My dokonaliśmy wyboru i się nie zawiedliśmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *