Phoenix I na zawodach ERC 2018 w Starachowicach

Zespół Silesian Phoenix w składzie: Mariusz Lenczyk, Tadeusz Caban, Jan Pytlewski, Marcin Nagi, Przemysław Olszówka, Marcin Krawczyk, Michał Nowak, Michał Froń, Arkadiusz Czerwiński, Wojciech Pyka oraz Kamil Bugdoł wraz z opiekunami dr inż. Wawrzyńcem Panfilem oraz dr inż. Piotrem Przystałką reprezentowali nasze koło naukowe na zawodach European Rover Challange 2018, które odbyły się w Starachowicach w dniach w dniach 13.09 – 17.09.2018 r.

Z dumą informujemy, że dzięki ciężkiej pracy całego zespołu w ostatnich tygodniach, pomimo sporych problemów technicznych zarówno przed jak i w trakcie zawodów, łazik marsjański Phoenix I, wśród 65 zespołów z 20 krajów, zajął 19. miejsce!

Całemu zespołowi składamy gorące gratulacje oraz dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do powstania pierwszego na naszej uczelni łazika.

Szczególne podziękowania składamy Opiekunom naszego koła naukowego oraz Sponsorom.

Więcej informacji o zawodach na stronie organizatora: European Rover Challange

 

 

Jedna odpowiedź na temat “Phoenix I na zawodach ERC 2018 w Starachowicach”

  • Szanowni Panowie! Jako jeden z opiekunów SKN AI-METH od samego początku jego istnienia chcę Wam bardzo serdecznie pogratulować i powiedzieć, że jestem z Was dumny. Wiem o problemach, z którymi musieliście się zmierzyć. Na miarę ograniczonych możliwości Instytutu Podstaw Konstrukcji Maszyn PŚ będę się starał Was wspierać, abyście w kolejnych zawodach mogli wystąpić z jeszcze lepszym wynikiem. A obu moim Kolegom-Współopiekunom – Panom Dr W. Panfilowi i Dr P. Przystałce – także bardzo gorąco dziękuję i gratuluję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *