Mikołajki w SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej

W tegoroczne Mikołajki sprawiliśmy radość wielu dzieciakom!
Zespół Projektu IntegralSENSO miał okazje odwiedzić Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej z Dąbrowy Górniczej
Z okazji Mikołajek podarowaliśmy Dzieciakom urządzenia: DiscoBulbulator, Tablicę Rzep-Check i Urządzenia do nauki alfabetu Braille’a. Skonsultowaliśmy najnowsze urządzenia o których jeszcze nie możemy Wam opowiedzieć. Spotkaliśmy się ze wspaniałymi terapeutami i specjalistami z ośrodka, którzy podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami, pomysłami. Zdobyliśmy ogrom nowej wiedzy i motywację do dalszej, intensywnej pracy nad urządzeniami.
Razem z nami pojawił się w Ośrodku także nasz kołowy zwierzaczek – robopies, nazwany przez dzieciaki „R3XIO”
Dziękujemy bardzo za ciepłe przyjęcie nas w Ośrodku i cieszymy się na możliwość dalszej współpracy.