Podziękowania dla Pełnomocnika Dziekana ds. Promocji

Jako Koło Naukowe chcielibyśmy bardzo podziękować Panu dr inż. Marcinowi Januszce za współprace , którą podejmował z nami jako Pełnomocnik Dziekana ds. Promocji Wydział Mechaniczny Technologiczny, Politechnika Śląska.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc jaką w okresie naszej współpracy otrzymaliśmy. Dzięki szybkiemu kontaktowi byliśmy w stanie lepiej wziąć udział w wielu wydarzeniach organizowanych przez Wydział oraz Uczelni.
Niestety przez tyle wydarzeń nie udało nam się zrobić wspólnego zdjęcia ale mamy nadzieję, że te na których byliśmy razem będą miłą pamiątką, a może w przyszłości uda nam się jeszcze kiedyś coś zorganizować.
Życzymy powodzenia w dalszej pracy, i jeszcze raz dziękujemy za okazaną pomoc, a w szczególności za ostatni owocny rok pracy. Mamy nadzieję, że nieraz się jeszcze spotkamy na korytarzach Wydziału.
Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn, Politechnika Śląska