Udział w konferencjach naukowych

We wtorek 18.10.2022 prezentowaliśmy naszą prezentację pt. „Projekt Phoenix MK III – międzyplanetarny łazik” na XVIII konferencji SOLIDEXPERT.Prezentowaliśmy naszą najnowszą platformę od strony mechanicznej, wykorzystania platformy chmurowej 3DEXPERIENCE Edu oraz pakietu SOLIDWORKS. Poza naszą prezentacją, wzięliśmy udział w wielu ciekawych prezentacjach innych prelegentów, dowiedzieliśmy się o wielu nowinkach z branży mechanicznej. Bardzo dziękujemy naszemu sponsorowi SOLIDEXPERT za zaproszenie na Konferencję.
W piątek 21.10.2022 prezentowaliśmy natomiast prezentację do naszego artykułu pt. „Zarządzanie zasobami projektowymi w studenckim zespole Silesian Phoenix” na II Studenckiej Konferencji Kosmicznej. W przeciwieństwie do wtorkowej prezentacji poruszyliśmy tematy zarządzania studenckimi projektami, różnice względem komercyjnych projektów oraz trudności wynikające z dużej rotacji członków zespołu. Bardzo dziękujemy Polska Agencja Kosmiczna za zaproszenie oraz Politechnika Wrocławska za gościnę.