Akcja charytatywna „Świat lubi ludzi, którzy lubią świat – poznaj świat zmysłami”

We wtorek (21 czerwca) odbyło się podsumowanie akcji charytatywnej „Świat lubi ludzi, którzy lubią świat – poznaj świat zmysłami” w ramach projektu „Nauka bez granic”
Zachęcamy do przyjrzenia się fotorelacji załączonej do tego posta, na której widać:
wspaniałą kadrę z SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
uczestników akcji charytatywnej, będących przedstawicielami uczelni wyższych, a przede wszystkim Politechnika Śląska
przedstawicieli Naszego Koła i projektu IntegralSENSO, lider projektu – Julia Nowak oraz Szymon Hudziak
opiekuna Naszego Koła – dr hab. inż. Piotra Przystałkę, prof. PŚ
opiekun projektu IntegralSENSO – dr inż. Małgorzatę Muzalewską
Spotkanie było bardzo ważnym wydarzeniem dla projektu IntegralSENSO, gdyż nasi członkowie zaprezentowali na nim urządzenia stworzone dla dzieci z SOSW.
Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać prezentacji przygotowanej przez Panią Doktor Muzalewską, przetestować urządzenia, zwiedzić Ośrodek oraz porozmawiać ze specjalistami z różnych dziedzin terapeutycznych.

Dokonała się szlachetna idea i wielki cel projektu, za co serdecznie dziękujemy Naszej Opiekun, Doktor Muzalewskiej. Przy tej okazji składamy jej również serdeczne życzenia, wszystkiego dobrego!

„Niewidomi nie widzą przeszkód”, to jedno ze sformułowań, które padło na spotkaniu. My natomiast, jako członkowie koła AI-METH już teraz mamy wizję na dalsze działania w projekcie IntegralSENSO!