Szkolenie w APA

Pod koniec maja Michał Kobielski, Filip Stasiuk, Jacek Stanisławski oraz Profesor Piotr Przystałka jako przedstawiciele naszego Koła a w szczególności projektu ICS CyberSecurity wzięli udział w szkoleniu oraz spotkaniu w firmie APA.
Szkolenie dotyczyło obsługi systemu Nazca 4.0, systemu pozwalającego firmom wejść w świat Przemysłu 4.0. APA, która przeprowadzała szkolenie sama jest już wpięta w ten program i chciała pokazać jego możliwości szerszemu gronu studentów, którzy są zainteresowani tego typu tematyką.
Spotkanie natomiast dotyczyło konkursu „Poleć z nami do Dubaju”, do którego udziału zostaliśmy zaproszeni przez APA Group.
W ramach wsparcia konkursowego każda drużyna otrzyma od APA Group 10 000 zł na zakup elementów potrzebnych do konkursu, licencje do oprogramowania Nazca 4.0 a główną ideą konkursu jest rozwój studentów w zakresie Przemysłu 4.0, rozwijanie naszych pasji oraz podnoszenie kwalifikacji w tym zakresie.
Bardzo dziękujemy za szkolenie oraz za spotkanie. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie układała się jeszcze lepiej.