Noc Naukowców PŚ- Podsumowanie

Jesteśmy Studenckim Kołem Naukowym, który działa na terenie naszej uczelni już od kilkunastu lat. Wszelkiego rodzaju wydarzenia, w których bierzemy udział, zarówno te naukowe jaki i te bardziej kulturowe, to wyjątkowa okazja by przedstawić nasze projekty, ale również porozmawiać z wieloma osobami na niezwykle interesujące tematy. Często musimy się zmierzyć z naprawdę trudnymi i dociekliwymi pytaniami, jednak mamy nadzieję, że zawsze potrafimy sprostać oczekiwaniom naszych słuchaczy. Cieszymy się, że nasze stanowisko jest zawsze licznie odwiedzane i budzi bardzo pozytywne emocje nie tylko u młodszych pokoleń. 

Nasze działania nie byłyby możliwe bez wsparcia naszych sponsorów. To dzięki ich zaufaniu i wierze w nasze marzenia możemy realizować projekty, które kiedyś być może sprawią, że będzie żyło się lepiej… 

Noc Naukowców 2019 dobiegła końca. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny mogliśmy być częścią tak ciekawej inicjatywy. My nie możemy doczekać się już przyszłorocznej edycji by ponownie przybliżyć nowym słuchaczom tematykę otaczających nas coraz bardziej mobilnych rozwiązań!

Jesteśmy wdzięczni Marszałkowi Województwa Śląskiego, Panu Jakubowi Chełstowskiemu za objęcie patronatem stanowiska projektu Silesian Phoenix podczas tego wyjątkowego wydarzenia!

Dziękujemy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *