Uroczyste rozpoczęcie praktycznego szkolenia lotniczego na Politechnice Śląskiej

W dniu 28.06.2019 mieliśmy okazję i przyjemność wziąć udział w uroczystym rozpoczęciu praktycznego szkolenia lotniczego przez Akademicki Ośrodek Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej (ATO).  Na mocy uzyskanego 25 października 2018 roku Certyfikatu dla Zatwierdzonej Organizacji Szkolenia nr PL/ATO – 78 Ośrodek może prowadzić szkolenia na pilota samolotowego liniowego – ATPL(A).

W trakcie uroczystości prezentowaliśmy naszego drona i przedstawialiśmy zainteresowanym sylwetkę naszego Koła.

Nasze stanowisko wzbogaciły autorskie drony firmy SkyTech Products, z którą koło naukowe AI-METH rozpoczęło współpracę w zakresie latających statków bezzałogowych. Mamy nadzieję na owocną współpracę!