XIX Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2017

Dnia 21.03.2017 nasze Koło AI- METH wzięło  udział w XIX Ogólnopolskich Targach Edukacja 2017. Wydarzenie skierowane było dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych stojących przed wyborem przyszłej uczelni. Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktów ze środowiskiem akademickim i zapoznania się z ofertą Kół Naukowych, aby już od początku studiów mieć możliwość rozwijania swoich pasji przez realizację ciekawych projektów.

Podczas Targów pokazaliśmy nasze roboty oraz przedstawiliśmy odwiedzającym nas uczestnikom nasze zakończone jak i aktualne projekty  oraz zachęciliśmy do przyszłej współpracy z Naszym Kołem.

Studenckie Koło Naukowe Zastosowania Metod Sztucznej Inteligencji reprezentowali:

  • Mateusz Rolka,
  • Łukasz Bojarski,
  • Piotr Nikiel,
  • Mariusz Lenczyk,
  • Kamil Poproch.

Dziękujemy za Waszą liczną frekwencję.

 

~Autor: Kamil Poproch

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *